Hakkımızda

Hakkımızda

1995 yılında kurulmuş olan Altay güvenlik, 5188 sayılı Özel Güvenlik yasasına hakim, uzun yıllar güvenlik hizmetinde bulunmuş eski polis-askerden oluşan profesyonel yönetici kadrosu ve personeliyle yurt içinde ve yut dışında hizmet kalitesinden ödün vermeden faaliyetine devam etmektedir. Günümüz şartlarında sadece fiziki güvenlik tedbirleri ile sağlanan hizmette, tehdit unsuru olacak bir çok risk oluşacaktır. Elektronik güvenlik sistemlerinin yerinde ve doğru kullanımı bu riskleri ortadan kaldıracaktır.

Altay güvenlik olarak, kadromuzda bulunan personellerimizi, sürekli gelişen güvenlik sektörünün, teknoloji alanındaki yenilikleri, fiziksel yeterlilikleri, gerekli hizmet içi eğitim ve uygulamalar ile ilgili konularda, kendi merkezimizde periyodik aralıklarla kursa alırız. Güvenlik görevlilerimizin eğitimi, denetlenmesi, yeni personel seçimi gibi konularda disiplinli yaklaşım ve ayrıntılı değerlendirme anlayışımız ile kadromuzun sürekli donanımlı, dinamik kalmasını sağlayarak, her zaman müşteri beklentilerinin üstünde hizmet sunmayı hedef olarak benimsedik.

Altay güvenlik, Türkiye’nin bir çok noktasında ve metropol yapıya sahip, küçük bir detayın gözden kaçıp büyük risklere neden olabileceği İstanbul’da da başarılı projeleri ile rakipsiz liderliğini sürdürmektedir.

Altay güvenlik; site güvenliği, fabrika ve şantiye güvenliği, enerji tesisleri güvenliği, organizasyon güvenliği, yakın koruma eğitimi, böcek arama hizmeti, kamera sistemleri, ibadethane güvenliği, eğitim kurumları güvenliği, sağlık kurumları güvenliği, park güvenliği, otel güvenliği, AVM güvenliği, tanık koruma,yakın koruma bodyguard hizmeti, özel güvenlik danışmanlığı, deniz güvenliği, konsolosluk güvenliği, para ve değerli eşya nakli gibi bir çok alanda güvenlik hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’de özellikle İstanbul’da güvenlik hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her alanda Altay Güvenlik olarak her zaman yanınızdayız.

Misyonumuz

Özel güvenlik ve koruma görevlerini yapabilecek mesleki eğitim, sertifika, genel kültür, iş disiplini, teknik taktik bilgi ve uygulamalara sahip, insan hakları ve hukukun üstünlüğüne inanmış, yeniliklere açık, gelişen teknolojinin yakın takipçisi, en son üretilen elektronik güvenlik sistemlerinin uygulanış-kullanım yerlerini kavramış, emniyet ve genel kolluk kuvvetlerine yardımcı olabilecek, her alanda donanımlı uluslararası standartlarda özel güvenlik personeli yetiştirmek.

Çevre ve iş güvenliğini sağlayan güvenlik politikalarını benimserken, müşteriyle beraber çalışanlarında güvenliğini garantiye almayı hedefleyen profesyonellikte hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Altay güvenlik olarak, güvenlik hizmetinin tüm alanlarında, çevreye, çalışanlarımıza, topluma, müşterilerimize karşı her zaman aldığımız sorumluluğun bilincinde, yasaya, mevzuata uygun, sorun karşısında çözüm odaklı güvenilir, profesyonel tam koruma güvenlik hizmeti sunmaktır.

Özel işletmeler, kamu kurum ve kuruluşların, faaliyette oldukları iş alanında çalışmalarına engel olmayacak profesyonellikte etkili güvenlik hizmeti sunmaktır. Güvenlik Hizmeti sunulan işletmelerin, ticari çıkarlarının risk altına girmemesi için, gerekli tedbir, doğru personel, doğru görev yollarını izleyerek önlemler almak, geliştirmek ve uygulamak.

Kalite politikamız

Altay güvenlik, müşterilerimizin özel güvenlik hizmeti ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerine, en üst düzeyde kaliteli hizmet sunabilmek için, 5188 sayılı özel güvenlik kanuna uygun, eğitimli, deneyimli, resmi sertifikalı güvenlik personeli; denetim ve eğitimlerle personelinin gelişimi sürekli yakından takip eden profesyonel yönetim kadrosuyla, her durumda farklılıklar yaratarak hatasız, kalıcı, aynı zamanda ulaşmış olduğu seviyeden hep daha ileri giderek, kendini sürekli geliştiren güvenlik şirketi olma amacı, kalite politikamızdır.